Gaziantep BB 
 
11:30
12-02, ti
Tuzlaspor 
 
Konyaspor 
 
13:30
12-02, ti
Giresunspor 
 
Istanbul Basaksehir 
 
15:45
12-02, ti
Ankaragücü 
 
Akhisar Belediyespor 
 
18:00
12-02, ti
Manisaspor 
 
Fenerbahçe 
 
19:30
12-02, ti
Kayserispor 
 
Altinordu 
 
11:30
12-03, on
Bayburt Grup Özel Idare 
 
Diyarbakirspor 
 
12:30
12-03, on
Balcova 
 
Samsunspor 
 
13:30
12-03, on
Karagümrük 
 
Çaykur Rizespor 
 
13:30
12-03, on
Adana Demirspor 
 
Sivasspor 
 
16:00
12-03, on
Gaziantepspor 
 
Galatasaray 
 
18:30
12-03, on
Eskisehirspor 
 
Sariyer 
 
00:00
12-04, to
Besiktas 
 
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
11:30
12-04, to
Karabukspor 
 
Keciörengücü 
 
18:00
12-04, to
Trabzonspor 
 
Cizre Basra Spor 
 
12:00
12-09, ti
Gençlerbirligi 
 
Bursaspor 
 
17:00
12-10, on
Mersin Idmanyurdu 
 
Tuzlaspor 
 
00:00
12-17, on
Sivasspor 
 
Gaziantepspor 
 
00:00
12-17, on
Gaziantep BB 
 
Manisaspor 
 
00:00
12-17, on
Keciörengücü 
 
Trabzonspor 
 
00:00
12-17, on
Akhisar Belediyespor 
 
Karagümrük 
 
00:00
12-17, on
Bursaspor 
 
Mersin Idmanyurdu 
 
00:00
12-17, on
Samsunspor 
 
Ankaragücü 
 
00:00
12-17, on
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
Karabukspor 
 
00:00
12-17, on
Istanbul Basaksehir 
 
Kayserispor 
 
00:00
12-17, on
Altinordu 
 
Bayburt Grup Özel Idare 
 
00:00
12-17, on
Fenerbahçe 
 
Besiktas 
 
00:00
12-17, on
Çaykur Rizespor 
 
Adana Demirspor 
 
00:00
12-17, on
Sariyer 
 
Balcova 
 
00:00
12-17, on
Galatasaray 
 
Eskisehirspor 
 
00:00
12-17, on
Diyarbakirspor 
 
Giresunspor 
 
00:00
12-17, on
Cizre Basra Spor 
 
Gençlerbirligi 
 
00:00
12-17, on
Konyaspor 
 
Gaziantepspor 
 
00:00
12-24, on
Tuzlaspor 
 
Sivasspor 
 
00:00
12-24, on
Gaziantep BB 
 
Trabzonspor 
 
00:00
12-24, on
Manisaspor 
 
Keciörengücü 
 
00:00
12-24, on
Akhisar Belediyespor 
 
Samsunspor 
 
00:00
12-24, on
Bursaspor 
 
Karagümrük 
 
00:00
12-24, on
Mersin Idmanyurdu 
 
Istanbul Basaksehir 
 
00:00
12-24, on
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
Ankaragücü 
 
00:00
12-24, on
Karabukspor 
 
Fenerbahçe 
 
00:00
12-24, on
Altinordu 
 
Kayserispor 
 
00:00
12-24, on
Bayburt Grup Özel Idare 
 
Sariyer 
 
00:00
12-24, on
Çaykur Rizespor 
 
Besiktas 
 
00:00
12-24, on
Adana Demirspor 
 
Diyarbakirspor 
 
00:00
12-24, on
Galatasaray 
 
Balcova 
 
00:00
12-24, on
Eskisehirspor 
 
Konyaspor 
 
00:00
12-24, on
Cizre Basra Spor 
 
Giresunspor 
 
00:00
12-24, on
Gençlerbirligi 
 
Tuzlaspor 
 
00:00
12-31, on
Gaziantepspor 
 
Gaziantep BB 
 
00:00
12-31, on
Sivasspor 
 
Manisaspor 
 
00:00
12-31, on
Trabzonspor 
 
Akhisar Belediyespor 
 
00:00
12-31, on
Keciörengücü 
 
Bursaspor 
 
00:00
12-31, on
Samsunspor 
 
Mersin Idmanyurdu 
 
00:00
12-31, on
Karagümrük 
 
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
00:00
12-31, on
Istanbul Basaksehir 
 
Karabukspor 
 
00:00
12-31, on
Ankaragücü 
 
Altinordu 
 
00:00
12-31, on
Fenerbahçe 
 
Bayburt Grup Özel Idare 
 
00:00
12-31, on
Kayserispor 
 
Çaykur Rizespor 
 
00:00
12-31, on
Sariyer 
 
Adana Demirspor 
 
00:00
12-31, on
Besiktas 
 
Galatasaray 
 
00:00
12-31, on
Diyarbakirspor 
 
Eskisehirspor 
 
00:00
12-31, on
Balcova 
 
Cizre Basra Spor 
 
00:00
12-31, on
Konyaspor 
 
Gençlerbirligi 
 
00:00
12-31, on
Giresunspor 
 
Tuzlaspor 
 
00:00
01-28, on
Gaziantep BB 
 
Gaziantepspor 
 
00:00
01-28, on
Sivasspor 
 
Manisaspor 
 
00:00
01-28, on
Akhisar Belediyespor 
 
Trabzonspor 
 
00:00
01-28, on
Keciörengücü 
 
Mersin Idmanyurdu 
 
00:00
01-28, on
Bursaspor 
 
Karagümrük 
 
00:00
01-28, on
Samsunspor 
 
Karabukspor 
 
00:00
01-28, on
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
Ankaragücü 
 
00:00
01-28, on
Istanbul Basaksehir 
 
Bayburt Grup Özel Idare 
 
00:00
01-28, on
Altinordu 
 
Kayserispor 
 
00:00
01-28, on
Fenerbahçe 
 
Adana Demirspor 
 
00:00
01-28, on
Çaykur Rizespor 
 
Besiktas 
 
00:00
01-28, on
Sariyer 
 
Eskisehirspor 
 
00:00
01-28, on
Galatasaray 
 
Balcova 
 
00:00
01-28, on
Diyarbakirspor 
 
Gençlerbirligi 
 
00:00
01-28, on
Cizre Basra Spor 
 
Giresunspor 
 
00:00
01-28, on
Konyaspor 
 
Sivasspor 
 
00:00
02-04, on
Tuzlaspor 
 
Gaziantep BB 
 
00:00
02-04, on
Gaziantepspor 
 
Keciörengücü 
 
00:00
02-04, on
Manisaspor 
 
Akhisar Belediyespor 
 
00:00
02-04, on
Trabzonspor 
 
Bursaspor 
 
00:00
02-04, on
Karagümrük 
 
Samsunspor 
 
00:00
02-04, on
Mersin Idmanyurdu 
 
Sivas 4 Eylül Belediyespor 
 
00:00
02-04, on
Ankaragücü 
 
Istanbul Basaksehir 
 
00:00
02-04, on
Karabukspor 
 
Altinordu 
 
00:00
02-04, on
Kayserispor 
 
Fenerbahçe 
 
00:00
02-04, on
Bayburt Grup Özel Idare 
 
Çaykur Rizespor 
 
00:00
02-04, on
Besiktas 
 
Sariyer 
 
00:00
02-04, on
Adana Demirspor 
 
Galatasaray 
 
00:00
02-04, on
Balcova 
 
Diyarbakirspor 
 
00:00
02-04, on
Eskisehirspor 
 
Cizre Basra Spor 
 
00:00
02-04, on
Giresunspor 
 
Konyaspor 
 
00:00
02-04, on
Gençlerbirligi 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
02-11, on
— 
 
— 
 
00:00
03-04, on
— 
 
— 
 
00:00
03-04, on
— 
 
— 
 
00:00
03-04, on
— 
 
— 
 
00:00
03-04, on
— 
 
— 
 
00:00
04-08, on
— 
 
— 
 
00:00
04-08, on
— 
 
— 
 
00:00
04-08, on
— 
 
— 
 
00:00
04-08, on
— 
 
— 
 
00:00
04-29, on
— 
 
— 
 
00:00
04-29, on
— 
 
— 
 
00:00
05-20, on
— 
 
— 
 
00:00
05-20, on
— 
 
— 
 
00:00
06-03, on
—